Kalendarz spotkań, imprez i uroczystości przedszkolnych

Sierpień 2018r.

• Spotkania adaptacyjne
    Wspólne spotkania nauczycielek przedszkola z rodzicami i dziećmi, które po raz pierwszy rozpoczynają przedszkolną edukację w naszym przedszkolu we wrześniu 2018r. odbędą się:
    29 i 30 sierpnia 2018r. (środa i czwartek) od godz. 9.30 do godz. 11.00
    (Prosimy o przyniesienie obuwia na zmianę)
    ZAPRASZAMY DO WSPÓLNEJ ZABAWY I ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ.

Październik 2018r.

• "Pasowanie na Przedszkolaka " uroczystość w grupie I

Dnia 25 października 2018r. (czwartek) o godz. 14.30 zapraszamy Rodziców Dzieci z grupy I na uroczystość z okazji Pasowania na Przedszkolaka.

• "Jesień jest piękna - bajkowa i kolorowa" uroczystość w grupie II

Dnia 29 października 2018r. (poniedziałek) o godz. 15.15 zapraszamy Rodziców Dzieci z grupy II na Jesienną uroczystość.

Listopad 2018r.

• Przegląd Pieśni Patriotycznych w przedszkolu.

Grudzień 201r.

• Spotkanie z Mikołajem

6 grudnia 2018r. w godz. 9.30 - 11.30 spotkanie z Mikołajem w programie "Zegar Świętego Mikołaja".

• Wigilia w przedszkolu, Jasełka
    Grupa I  - 17 grudnia 2018r. od godz. 14.30 zapraszamy Rodziców na przedświąteczne spotkanie pod hasłem "Święta tuż, tuż", podczas którego dzieci zaprezentują krótki program artystyczny oraz zaproszą do wspólnego śpiewania kolęd.
    Grupa II - 17 grudnia 2018r. od godz. 15.15 "Rodzinne spotkanie - rodzinne święta, w których magiczna jest moc zaklęta. Bo wigilijny, świąteczny czas, najlepsze myśli budzi w nas". W rodzinnym gronie więc zapraszamy, wszystkich z rodziny, których mamy, do przedszkola.

Styczeń 2019r.

• Bal karnawałowy

10 stycznia 2019r. (czwartek) w godz. 9.00 - 11.00   w przedszkolu odbędzie się "Karnawałowy bal przebierańców".

• Dzień Babci i Dziadka
         18 stycznia 2019r. (piątek) na godzinę 14.30 zapraszamy
                                         na uroczystość  Babcie i Dziadków dzieci z grupy I.
         18 stycznia 2019r. (piątek) na godzinę 15.15  zapraszamy
                                        na uroczystość Babcie i Dziadków dzieci z grupy II.

Maj 2019r.

• Z okazji Świąta Mamy i Taty
  • ... maja 2019r. (...........) na godzinę 14.30 zapraszamy
    na uroczystość
    Mamy i Tatusiów dzieci z grupy I.
  • ... maja 2019r. (.......) na godzinę 15.15 zapraszamy
    na uroczystość Mamy i Tatusiów dzieci z grupy II.

• Festyn Rodzinny
  • ... maja 2019r. (........) w godz. ...00 - 1...00 odbędzie się w przedszkolu "Festyn Rodzinny" - "Mamo, Tato, pobaw się ze mną". ZAPRASZAMY WSZYSTKICH RODZICÓW NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW do wspólnych zabaw tanecznych i rekreacyjno-sportowych na przedszkolnym placu zabaw.

Czerwiec 2019r.

• Dzień Dziecka
    Z okazji Dnia Dziecka:
    - ... czerwca 2019r.
    (...............) w naszym przedszkolu w godz. 9.00-11.00 będzie
       zorganizowana dla dzieci Spartakiada przedszkolaka "Jestem sprawny i zdrowy";

• Święto ulicy Biskupa  Tomasza Wilczyńskiego
  • .... czrwca 2019r. w godz. 14.10 - 14.30 scena zarezerwowana jest dla naszych przedszkolaków. Wszystkie dzieci, które przyjdą z rodzicami na boisko Szkoły Podstawowej Nr 34, ul. Herdera, wystąpią w krótkim programie przygotowanym przez Panie nauczycielki wspólnie z dziećmi z grupy I i II. ZAPRASZAMY WSZYSTKIE NASZE PRZEDSZKOLAKI WRAZ Z RODZICAMI. Szczegółowy program obchodów święta znajduje sie na plakacie na tablicy ogłoszeń w naszym przedszkolu.

• Pożegnanie przedszkola
    .... czerwca 2019r. na godzinę 14.30 zapraszamy
    rodziców wszystkich dzieci z grupy II na uroczystość z okazji pożegnania przedszkola przez dzieci, które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I.

..... czerwca 2019r. z okazji zakończenia roku szkolnego organizowane jest spotkanie  Dzieci z   grupy I z Rodzicami i Dzieci z grupy II  z Rodzicami oraz
z  Pracownikami Przedszkola  - w MARENGO (Klub Jeździecki, ul. Hozjusza 14 A, Olsztyn - Redykajny:
dojazd - na pętlę autobusu linii nr 127). Poczatek spotkania - godz. 18.00.
Zapraszamy.
Szczegóły będą podane na tablicach ogłoszeń w przedszkolu.

Spotkanie dyrektora przedszkola z rodzicami dzieci nowoprzyjętych do naszego przedszkola
          na rok szkolny 2019/2020  odbędzie się dnia .. czerwca 2019r. (...........)             o godz. 16.00. Zapraszam.